Dodatne informacije
| Težina | 9.1 kg |
|---|
| Boja kabela | narančasta |
|---|---|
| Dužina kabela | 40 m |
| Presjek kabela | 3G2,5 |
| Promjer motalice | 300 mm |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | H07BQ-F |
| Trajanje jamstva | doživotno |
| Transportno pakiranje | 1 |
| Utičnice | 4 x 230 V~ / 16 A |
| Utikač | 230 V~ / 16 A |
| EAN | 3856024405591 |
