Dodatne informacije
| Težina | 9.6 kg |
|---|
| Boja kabela | narančasta |
|---|---|
| Dužina kabela | 40 m |
| Presjek kabela | 5G1,5 |
| Promjer motalice | 280 mm |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | H07BQ-F |
| Trajanje jamstva | doživotno |
| Transportno pakiranje | 1 |
| Utičnice | 1 x CEE 400 V~ / 16 A 2 x 230 V~ / 16 A |
| Utikač | CEE 400 V~ / 16 A |
| EAN | 3856024405577 |
