Dodatne informacije
| Težina | 4.2 kg |
|---|
| Boja kabela | narančasta |
|---|---|
| Dužina kabela | 25 m |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Promjer motalice | 280 mm |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | MARINFLEX® |
| Trajanje jamstva | doživotno |
| Transportno pakiranje | 1 |
| Utičnice | 1 x CEE 230 V~ / 16 A |
| Utikač | CEE 230 V~ / 16 A |
| EAN | 3858890449686 |
