Dodatne informacije
| Težina | 0.58 kg |
|---|
| Boja kabela | crna |
|---|---|
| Dužina kabela | 4 m |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |
| EAN | 3856024407588 |

| Težina | 0.58 kg |
|---|
| Boja kabela | crna |
|---|---|
| Dužina kabela | 4 m |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |
| EAN | 3856024407588 |