Dodatne informacije
| Težina | 1.59 kg |
|---|
| Boja kabela | žuta ili crvena |
|---|---|
| Dužina kabela | 10 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | AT N07V3V3-F |
| Transportno pakiranje | 1 |

| Težina | 1.59 kg |
|---|
| Boja kabela | žuta ili crvena |
|---|---|
| Dužina kabela | 10 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | AT N07V3V3-F |
| Transportno pakiranje | 1 |