Dodatne informacije
| Težina | 0.48 kg |
|---|
| Boja kabela | crna |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 16 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Tip kabela | H07RN-F |
| Transportno pakiranje | 1 |

| Težina | 0.48 kg |
|---|
| Boja kabela | crna |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 16 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Tip kabela | H07RN-F |
| Transportno pakiranje | 1 |