Dodatne informacije
| Težina | 0.612 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 5 |
| Dužina kabela | 3 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |

| Težina | 0.612 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 5 |
| Dužina kabela | 3 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |