Dodatne informacije
| Težina | 0.49 kg |
|---|
| Boja | plava/bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 4 |
| Dužina kabela | 1,4 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 16 |
| USB | 5V DC 2,1 A |

| Težina | 0.49 kg |
|---|
| Boja | plava/bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 4 |
| Dužina kabela | 1,4 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 16 |
| USB | 5V DC 2,1 A |