Dodatne informacije
| Težina | 0.95 kg |
|---|
| Broj utičnica | 3 |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,8 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| USB | 2x |

| Težina | 0.95 kg |
|---|
| Broj utičnica | 3 |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,8 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| USB | 2x |