Dodatne informacije
| Težina | 0.4 kg |
|---|
| Boja | bijelo-siva |
|---|---|
| Broj utičnica | 3 |
| Dužina kabela | 1,4 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3680 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |
| USB | A+C, 5V DC 2,4 A |
| EAN | 3856024408400 |

| Težina | 0.4 kg |
|---|
| Boja | bijelo-siva |
|---|---|
| Broj utičnica | 3 |
| Dužina kabela | 1,4 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3680 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |
| USB | A+C, 5V DC 2,4 A |
| EAN | 3856024408400 |