Dodatne informacije
| Težina | 0.1492 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Max opterećenje | 16 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 5 |
| EAN | 3856024407960 |
| Način spajanja | brze stezaljke |
| Dimenzije | 124 x 83 mm |
| Materijal | PC |

| Težina | 0.1492 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Max opterećenje | 16 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 5 |
| EAN | 3856024407960 |
| Način spajanja | brze stezaljke |
| Dimenzije | 124 x 83 mm |
| Materijal | PC |