Dodatne informacije
| Težina | 2.25 kg |
|---|
| Autonomija rada | 5 - 20 h |
|---|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 9000 mAh |
| Snaga | 30 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 300 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K / 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 8 |
| EAN | 3856024407397 |

| Težina | 2.25 kg |
|---|
| Autonomija rada | 5 - 20 h |
|---|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 9000 mAh |
| Snaga | 30 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 300 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K / 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 8 |
| EAN | 3856024407397 |