Dodatne informacije
| Težina | 0.295 kg |
|---|
| Karakteristika okidanja | C |
|---|---|
| Nazivna prekidna moć | 6000 A |
| Nazivna struja | 20 A |
| Polovi | 3 |
| Transportno pakiranje | 12 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| EAN | 3856024404242 |

| Težina | 0.295 kg |
|---|
| Karakteristika okidanja | C |
|---|---|
| Nazivna prekidna moć | 6000 A |
| Nazivna struja | 20 A |
| Polovi | 3 |
| Transportno pakiranje | 12 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| EAN | 3856024404242 |