Dodatne informacije
| Težina | 0.16 kg |
|---|
| Max opterećenje | 1000 W |
|---|---|
| Nazivni napon | 230 V~50Hz |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Domet | 30 m |
| Baterija | tipkalo 1xDC3V CR2032 |
| Radna temperatura | 0-35°C |
| Frekvencija | 433,92 MHz |

| Težina | 0.16 kg |
|---|
| Max opterećenje | 1000 W |
|---|---|
| Nazivni napon | 230 V~50Hz |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Domet | 30 m |
| Baterija | tipkalo 1xDC3V CR2032 |
| Radna temperatura | 0-35°C |
| Frekvencija | 433,92 MHz |