Dodatne informacije
| Težina | 0.49 kg |
|---|
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
|---|---|
| Nazivna prekidna moć | 6000 A |
| Nazivna struja | 40 A |
| Polovi | 4P |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 3 |
| EAN | 3856024407656 |

| Težina | 0.49 kg |
|---|
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
|---|---|
| Nazivna prekidna moć | 6000 A |
| Nazivna struja | 40 A |
| Polovi | 4P |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 3 |
| EAN | 3856024407656 |