Dodatne informacije
| Težina | 0.07 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Dimenzije | 40 x 46 mm |
| Maksimalna temperatura | 400 °C |
| Materijal kućišta | keramika |
| Max opterećenje | 4 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 400 |

| Težina | 0.07 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Dimenzije | 40 x 46 mm |
| Maksimalna temperatura | 400 °C |
| Materijal kućišta | keramika |
| Max opterećenje | 4 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 400 |