Dodatne informacije
| Težina | 0.035 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Boja | crna |
| Dužina kabela | 17 cm |
| Maksimalna temperatura | 210 °C |
| Materijal kućišta | PBT |
| Max opterećenje | 2 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 2X0,75 |
| Tip kabela | H03VV-F |
| Transportno pakiranje | 200 |
| EAN | 3856024406772 |
