Dodatne informacije
| Težina | 0.155 kg |
|---|
| Baza | E40 |
|---|---|
| Dimenzije | 54 x 69 mm |
| Maksimalna temperatura | 400 °C |
| Materijal kućišta | keramika |
| Max opterećenje | 16 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 135 |

| Težina | 0.155 kg |
|---|
| Baza | E40 |
|---|---|
| Dimenzije | 54 x 69 mm |
| Maksimalna temperatura | 400 °C |
| Materijal kućišta | keramika |
| Max opterećenje | 16 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 135 |