Dodatne informacije
| Težina | 0.15 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Domet detekcije | 12 m |
| Kut detekcije | 360° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Nazivno opterećenje | 1200 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 50 |

| Težina | 0.15 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Domet detekcije | 12 m |
| Kut detekcije | 360° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Nazivno opterećenje | 1200 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 50 |