Dodatne informacije
| Težina | 0.23 kg |
|---|
| Domet detekcije | 30 m |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Kut detekcije | 360° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Nazivno opterećenje | 2000 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 24 |

| Težina | 0.23 kg |
|---|
| Domet detekcije | 30 m |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Kut detekcije | 360° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Nazivno opterećenje | 2000 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 24 |