Dodatne informacije
| Težina | 0.03 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 10 kom |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Polipropilen, najlon |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 33 mm |
| Dužina ( L ) | 135 mm |
| Širina ( W ) | 12 mm |

| Težina | 0.03 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 10 kom |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Polipropilen, najlon |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 33 mm |
| Dužina ( L ) | 135 mm |
| Širina ( W ) | 12 mm |