Dodatne informacije
| Težina | 0.08 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 100 kom |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Najlon 66 |
| Vlačna čvrstoća | 18 kg |
| Radna temperatura | -40°C to 85°C |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 22 mm |
| Dužina ( L ) | 100 mm |
| Širina ( W ) | 3,6 mm |
| Promjer rupe ( D ) | 4,5 mm |
