Dodatne informacije
| Težina | 0.13 kg |
|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 3 |
| Kut snopa svjetlosti | 38° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Promjer otvora za ugradnju | 70-80 mm |
| Promjer svjetiljke | 90 mm |
| Snaga | 5 W |
| Svjetlosni tok | 370 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 25.000 h |
| EAN | 3856024406673 |
