Dodatne informacije
| Težina | 0.65 kg |
|---|
| Baterija | Lithium 3.7 V 4000 mAh |
|---|---|
| Snaga | 10 W |
| Svjetlosni tok | 580 lm |
| Transportno pakiranje | 12 |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| EAN | 3856024407403 |
| Autonomija rada | 4h |
| Dimenzije | 123 x 108 x 182 mm |
| Materijal | ABS + PC + TPR |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
