Dodatne informacije
| Težina | 1.1 kg |
|---|
| Daljinski upravljač | da |
|---|---|
| Dužina | 5 m |
| Napon | 24 V |
| Snaga | 24 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Temperatura svjetla | RGB |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Životni vijek | 15.000 h |

| Težina | 1.1 kg |
|---|
| Daljinski upravljač | da |
|---|---|
| Dužina | 5 m |
| Napon | 24 V |
| Snaga | 24 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Temperatura svjetla | RGB |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Životni vijek | 15.000 h |