Dodatne informacije
| Težina | 0.42 kg |
|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Promjer otvora za ugradnju | 205 mm |
| Promjer svjetiljke | 220 mm |
| Snaga | 18 W |
| Svjetlosni tok | 1 x 1880 lm |
| Temperatura svjetla | 2700/4000/6500 K |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Boja | crna |
| EAN | 3856024407441 |
