Dodatne informacije
| Težina | 0.42 kg |
|---|
| Faktor snage | >0.5 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Montaža | ugradna |
| Nazivni napon | 165-265 V~ 50/60 Hz |
| Promjer otvora za ugradnju | 200 - 210 mm |
| Promjer svjetiljke | 220 mm |
| Snaga | 18 W |
| Svjetlosni tok | 1380 lm |
| Temperatura svjetla | 2700 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 20.000 h |
