Dodatne informacije
| Težina | 0.52 kg |
|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Dimenzije | 220 x 220 mm |
| Snaga | 24 W |
| Svjetlosni tok | 1950 lm |
| Temperatura svjetla | 2700/4000/6500 K |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Dimenzije otvora za ugradnju | 205 x 205 mm |

| Težina | 0.52 kg |
|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Dimenzije | 220 x 220 mm |
| Snaga | 24 W |
| Svjetlosni tok | 1950 lm |
| Temperatura svjetla | 2700/4000/6500 K |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Dimenzije otvora za ugradnju | 205 x 205 mm |