Dodatne informacije
| Težina | 0.145 kg |
|---|
| Montaža | nadgradna |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Promjer svjetiljke | 120 mm |
| Snaga | 6 W |
| Svjetlosni tok | 1 x 520 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 25.000 h |
