Dodatne informacije
| Težina | 2.6 kg |
|---|
| Dimenzije | 595 x 595 x 35 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.9 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Montaža | nadgradni |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 45 W |
| Svjetlosni tok | 4500 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 4 |
| Životni vijek | 30.000 h |
