Dodatne informacije
| Težina | 0.79 kg |
|---|
| Autonomija rada | 3 h |
|---|---|
| Baterija | Li-FePO4 18650 3.2 V 1000 mAh |
| Dimenzije | 352 x 110 x 64 mm |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 2,5 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 12 |

| Težina | 0.79 kg |
|---|
| Autonomija rada | 3 h |
|---|---|
| Baterija | Li-FePO4 18650 3.2 V 1000 mAh |
| Dimenzije | 352 x 110 x 64 mm |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 2,5 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 12 |