Dodatne informacije
| Težina | 0.65 kg |
|---|
| Autonomija rada | 3 h |
|---|---|
| Dimenzije | 254 x 93 x 58 mm |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 2,5 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 170 lm |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Baterija | Li-FePO4 18650 3,2 Li-FePO4 18650 3.2 V 1000 mAh, 170 lm, 6500 K, 220-240 V ~ 50/60 Hz, IP65, Autonomija rada 3h> 1000 mAh |
| EAN | 3856024406727 |
