Dodatne informacije
| Težina | 0.991 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Detektor pokreta | nema |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 165-265 V~ 50/60 Hz |
| Promjer | 330 mm |
| Snaga | 30 W |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Svjetlosni tok | 3000 lm |
| Temperatura svjetla | 3000/4000/6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 25.000 h |
