Dodatne informacije
| Težina | 3.55 kg |
|---|
| Detektor pokreta | nema |
|---|---|
| Dužina kabela | 2,5 m |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Presjek kabela | 3G1 |
| Snaga | 2 x 50 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 2 x 5400 lm |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Tip kabela | H05RN-F |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 2 |
| Životni vijek | 25.000 h |
