Dodatne informacije
| Težina | 2.82 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Detektor pokreta | nema |
| Dimenzije | 375x280x38 mm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 150 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 20250 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 5 godina |
| Transportno pakiranje | 5 |
| Životni vijek | 50.000 h |
