Dodatne informacije
| Težina | 0.248333 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Detektor pokreta | 120° |
| Kut detekcije | 120° |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 800 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 60 |
| Životni vijek | 30.000h |
