Dodatne informacije
| Težina | 0.24 kg |
|---|
| Detektor pokreta | nema |
|---|---|
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 1 x 1000 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 80 |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Dimenzije | 103 x 60 x 74 mm |
| Boja | crna |
