Dodatne informacije
| Težina | 4.15 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Detektor pokreta | nema |
| Dimenzije | 450 x 370 x 35 mm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 300 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 25000 lm |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 1 |
| Životni vijek | 36.000 h |
| EAN | 3856024407526 |
