Dodatne informacije
| Težina | 0.3666 kg |
|---|
| Baterija | lithium 18650 3,7 V, 2000 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 48 x 188-255 mm |
| Snaga | 10 W |
| Svjetlosni tok | 650 lm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 30 |
| EAN | 3856024408134 |

| Težina | 0.3666 kg |
|---|
| Baterija | lithium 18650 3,7 V, 2000 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 48 x 188-255 mm |
| Snaga | 10 W |
| Svjetlosni tok | 650 lm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 30 |
| EAN | 3856024408134 |