Dodatne informacije
| Težina | 0.71 kg |
|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 3000 mAh |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Detektor pokreta | ima |
| Dimenzije | 190 x 230 x 101 mm |
| Kut detekcije | 120° |
| Snaga | 4,5 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 420 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Autonomija rada | 6-8 h |
| Domet detekcije | do 4 m |
| Radna temperatura | -20∼45°C |
