Dodatne informacije
| Težina | 0.85 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Detektor pokreta | ima |
| Dimenzije | 290x178x140 mm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Snaga | 8 W |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Svjetlosni tok | 800 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 12 |
| Baterija | 18650 3,7 V 2000 mAh |
| Autonomija rada | 18 h |
