Dodatne informacije
| Težina | 0.33 kg |
|---|
| Dimenzije | 525 x 25 x 14 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.5 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 100-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 5.5 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Svjetlosni tok | 1 x 550 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 50 |
| Životni vijek | 30.000 h |
