Dodatne informacije
| Težina | 1.19 kg |
|---|
| Dimenzije | 345 x 215 x 40 mm |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 2,2 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Baterija | Ni-Cd 3,6 V 800mAh |
| Autonomija rada | 3 h |

| Težina | 1.19 kg |
|---|
| Dimenzije | 345 x 215 x 40 mm |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 2,2 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Baterija | Ni-Cd 3,6 V 800mAh |
| Autonomija rada | 3 h |