Dodatne informacije
| Težina | 0.61 kg |
|---|
| Broj LED chipova | 180 |
|---|---|
| Dužina | 3 m |
| Napon | 12 V |
| Snaga | 14,4 W/m |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 15.000 h |

| Težina | 0.61 kg |
|---|
| Broj LED chipova | 180 |
|---|---|
| Dužina | 3 m |
| Napon | 12 V |
| Snaga | 14,4 W/m |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 15.000 h |