Dodatne informacije
| Težina | 1.38 kg |
|---|
| Dimenzije | 535x165x90mm, |
|---|---|
| Kut snopa svjetlosti | 130° |
| Nazivni napon | 100-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 150 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 15700 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 5 |
| Životni vijek | 36.000 h |
| EAN | 3856024408202 |
