Dodatne informacije
| Težina | 0.382 kg |
|---|
| Dimenzije | 600 x 69 x 49 mm |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 18 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 2350 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 5 godina |
| Transportno pakiranje | 12 |
| Životni vijek | 50.000 h |
| Radna temperatura | -20°C~ + 45°C |
| Mehanička zaštita | IK06 |
| Indeks uzvrata boje | 80 |
| EAN | 3856024406345 |
