Dodatne informacije
| Težina | 0.7 kg |
|---|
| Dimenzije | 590 x 72 x 61 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.5 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 21 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 2520 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 5 godina |
| Transportno pakiranje | 15 |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Materijal kućišta | PC |
