Dodatne informacije
| Težina | 2.1 kg |
|---|
| Dimenzije | 1560 x 96 x 80 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.9 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Materijal kućišta | ABS + PC |
| Nazivni napon | 220-240V~ |
| Snaga | 2 x 24 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 2 x 2550 lm |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 8 |
| Životni vijek | 25.000 h |
