Dodatne informacije
| Težina | 0.308 kg |
|---|
| Dimenzije | 1200 x 55 x 35 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.9 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 36 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 3240 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 24 |
| Životni vijek | 25.000 h |
