Dodatne informacije
| Težina | 0.054 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ |
| Oblik | A60 |
| Snaga | 12W |
| Svjetlosni tok | 1500 lm |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 15.000 h |
| Broj ON/OFF ciklusa | 15.000 |
